Auto Dent Lack

Jak Kupić?

jak kupić
Amerykańską Furę?!

Nasze projekty odbudów prowadzimy kompleksowo. Co to znaczy? Jesteśmy firmą, która pomoże Ci wybrać,  sprowadzić do Polski, a potem doprowadzić do ideału twój wymarzony samochód.

Jaka jest procedura?

Nasze samochody najczęściej wybieramy na: http://www.iaai.com lub http://www.copart.com ale również możemy skorzystać z ofert innych portali i domów aukcyjnych. W następnej kolejności kupujemy samochód oraz we współpracy z wyspecjalizowaną agencją, aranżujemy transport morski do Niemieckiego portu w Bremerhaven, a później kołowy transport do naszego warsztatu. Czas transportu to koło 2 miesiące, więc mamy sporo czasu na skompletowanie potrzebnych części i zaplanowanie projektu. Jesteśmy też otwarci na współpracę z innymi pośrednikami jeśli zdecydowałeś się sprowadzić auto przez inną firmę, w tedy spokojnie możemy przejść tylko do planowania odbudowy.

W następnej kolejności przystępujemy do realizacji projektu, po czym samochód jest przez nas rejestrowany oraz z 30 dniowym ubezpieczeniem ma możliwość powrotu w dowolne miejsce na kołach.

jakie są koszty?

Stawiamy na pełną transparentność projektów dlatego nasi klienci dostają pełną informację na temat wszystkich kosztów, takich jak wykup z aukcji, prowizje,  koszty transportu, cła i akcyzy, koszty części oraz wykonanych prac. 

Nie chcemy jednak obciążać państwa wszystkimi formalnościami dlatego nasza firma po państwa akceptacji organizuję cały proces i pokrywa wszystkie koszty na podstawie umowy. Na wszystkie pytania zawsze szczegółowo odpowiemy podczas bezpośredniej rozmowy, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

nASZE Social Media

Co nowego?

Chcesz zobaczy nasze aktualne projekty?
Zapraszamy Cię serdecznie do śledzenia nas w social mediach!