Auto Dent Lack

Amerykańskie

Fury

Spełniamy motoryzacyjne marzenia, tworząc indywidualne
projekty samochodów na Twoje zamówienie.

jak kupić
Amerykańską Furę?!

Nasze projekty odbudów prowadzimy kompleksowo. Co to znaczy? Jesteśmy firmą, która pomoże Ci wybrać, a potem sprowadzić wymarzony samochód do Polski. Chętnie też współpracujemy z innymi pośrednikami więc, jeśli zamówiłeś auto gdzieś indziej, chętnie porozmawiamy z Tobą o twoich marzeniach dotyczących zmian wyglądu, tuningu zewnętrznego i mechanicznego, a następnie pomożemy spełnić te marzenia budując dla Ciebie niepowtarzalną Amerykańską Furę.  

klasyki do wzięcia

Do niedawna Mustangi nowych generacji to był dla nas cały świat, ale co powiecie na Mustanga z ’66 roku lub inne klasyki? Zobaczcie nasze oferty na otomoto.

Amerykańskie marzenia

Samochody Amerykańskie były naszą pasją od wielu lat jednak dopiero niedawno postanowiliśmy dzielić się tą pasją z innymi, tworząc niepowtarzalne ‚amerykańskie fury’ na zamówienie. Naszym pierwszym amerykańskim autem był przepiękny Chevrolet Camaro z 1978 z silnikiem 5.7 V8 samochód był idealny!

NASZE REALIZACJE

PROFESJONALNE odbudowy amerykańskich samochodów
batmobil-adl1 (9)

Batmobil GT

To chyba nasz najbardziej widowiskowy projekt, gdzie nie pojawia się nasz mustang zawsze wzbudza, żywe zainteresowanie. Jeśli chcecie wiedzieć jak powstawał zobaczcie więcej
(więcej wkrótce).

Black Chall

Amerykańskie fury to przede wszystkim musle car w związku z tym
Dodge Challener w nowym wydaniu musiał kiedyś pojawić się
w naszym garażu!
(więcej wkrótce).

Czerwone GT

Czerwony mustang GT trafił do naszego warsztatu z polecenia, na naprawę powypadkową. Sprawdźcie w szczegółach jak przebiegała reanimacja tego egzemplarza.

Deep Impact

Deep Impact Blue to najbardziej znana nazwa koloru w świecie Mustangów. W naszym warsztacie ten konik dostał go we wzmocnionej wersji, bo z podwójną warstwą lakieru bezbarwnego, co dało niesamowity efekt
i pięknie wyeksponowało kolor.

Stella

Stella to oficjalna nazwa auta zarejestrowana w Mustang Club of America, co jak najbardziej postanowiliśmy uszanować. Stella trafiła do nas z lekko uszkodzonym prawym przodem jednak pozwoliliśmy sobie zmienić w niej trochę więcej.

Premium Black

Kabriolet w wersja Premium był jedną z naszych perełek. Trafił do nas z lekkimi uszkodzeniami przodu, wnętrze wymagało odświeżenia a całość dopieszczenia w postaci dokładnej polerki lakieru.
Jak wyszło? Sami oceńcie!

nASZE Social Media

Co u nas nowego?

Chcesz zobaczy nowe filmy i zdjęcia z powstawania nowych projetków?
Zapraszamy Cię serdecznie do śledzenia nas w social mediach!