Auto Dent Lack

Amerykańskie marzenia

Samochody Amerykańskie były naszą pasją od wielu lat jednak dopiero niedawno postanowiliśmy dzielić się tą pasją z innymi, tworząc niepowtarzalne amerykańskie fury na zamówienie. Ile z nas nie zachwycało się pięknymi i sportowymi samochodami oglądając pościg w filmie „Bullit” ze Stevem Mcqeenem albo niesamowicie szybkim Mustangiem w filmie „Need For Speed”, czy Eleanor w równie kultowym „60 sekund”! Kiedyś te auta wydawały się całkowicie po za naszym zasięgiem, a dziś kiedy mamy łatwy i szybki dostęp do globalnego transportu i części zamiennych możemy w prosty i szybki sposób stać się posiadaczami lub posiadaczkami wyjątkowych Amerykańskich maszyn.

Naszym pierwszym amerykańskim autem był przepiękny Chevrolet Camaro z 1978 z silnikiem 5.7 V8 samochód był w idealnym stanie! Silnik oraz karoseria prezentowały się przepięknie, podobnie jak zadbane, skórzane wnętrze.  Camaro dostarczyło nam w tamtym czasie sporo radości i po kilku tygodniach znalazło nowego właściciela na Śląsku.  Kilka klipów z udziałem naszego Camaro udało się ocalić i możecie zobaczyć je poniżej i na naszym kanale na YouTube, gdzie serdecznie zapraszamy.

nasze filmy

Kiedy Camaro trafiło do nas w 2005 roku a kamery w telefonach nie były jeszcze takie perfekcyjne jak dziś ale klikając w przycisk poniżej możesz zobaczyć znacznie więcej filmów i prezentacji na naszym kanale na YouTube.

Odtwórz wideo